Rubplast

zadbaj o swoje finanse

Znajdź zaufanych kontrahentów

Marzy się Tobie ślub w plenerze? Konsultantki ślubne z Perfect Day pomogą Tobie w organizacji tej wspaniałej uroczystości! Dobieramy odpowiednie dla Ciebie miejsce, menu, dekoracje i wiele innych czynników, które są tak ważne podczas TEGO dnia. Zapraszamy zatem wszystkie osoby, zainteresowane naszymi usługami - do kontaktu!

Platforma do nauki języków obcych
Duolingo

Zaloguj się do jednej z najlepszych platform do nauki języków obcych. Aplikacja stworzona na zasadach grywalizacji umożliwia wybór nauki języka od podstaw lub zweryfikowanego poziomu zaawansowania. Duolingo swoimi wyzwaniami zmotywuje Cię w ciekawy sposób do poszerzania znajomości nowego języka. Zielona sowa nie pozwoli Ci zapomnieć o Twoich dziennych celach.

Klęczniki na wyposażenie
Klęcznik

Chrześcijaństwo obfituje w najróżniejsze obrzędy. Kiedy człowiek jest w kościele i bierze udział we mszy, spotyka różne sytuacje, także wymagające upadku na kolana. Polecamy do kościoła - i wszędzie tam, gdzie jest potrzebny - klęcznik. Proponujemy różne wzory, kombinacje, dodatkowe kratki (zamiana w spowiednik), jak i warianty dla nowożeńców.

Kielich Eucharystyczny
Kielichy mszalne

W asortyment naszego sklepu internetowego wchodzą między innymi kielichy mszalne. Proponowane naczynia liturgiczne mają różne rozmiary, a każdy model jest pozłacany. Charakteryzują się też różnorodnym stopniem zdobień - posiadamy modele skromne aż po bogato dekorowane. Wykonujemy również usługę renowacji naczyń liturgicznych.

Napisz do nas

Uwielbiamy feedback od użytkowników