Rubplast

zadbaj o swoje finanse

Znajdź zaufanych kontrahentów

Marzy się Tobie ślub w plenerze? Konsultantki ślubne z Perfect Day pomogą Tobie w organizacji tej wspaniałej uroczystości! Dobieramy odpowiednie dla Ciebie miejsce, menu, dekoracje i wiele innych czynników, które są tak ważne podczas TEGO dnia. Zapraszamy zatem wszystkie osoby, zainteresowane naszymi usługami - do kontaktu!

Kancelaria Kanoniczna
Rozwód kościelny

Rozwód kościelny nigdy nie jest przyjemny, a w dodatku wszelkie przepisy prawne regulujące związki małżeńskie są bardzo skomplikowane i niekiedy napisanie odpowiedniego pisma jest nie tylko stresujące, ale i bardzo męczące. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi nasza kancelaria kanoniczna świadczące usługi w zakresie właśnie tych postępowań.

Sklep z trybularzami
Trybularze

W naszej hurtowni z dewocjonaliami znajdą państwo, między innymi, trybularze. Dysponujemy zarówno produktami wykonanymi z niklu, jak i mosiądzu, posiadamy również egzemplarze chromowane. Szeroki wybór rozmiarów i zdobień z pewnością ułatwi wybór odpowiedniego egzemplarza, który wpasuje się w zdobienia danego kościoła.

Chorobliwa dokładność
perfekcjonizm jak sobie radzić

Jeśli masz wrażenie, że wszystko możesz zrobić lepiej, a ryzyko popełnienia błędu całkowicie zniechęca Cię do działania, to znaczy, że mógł ogarnąć Cię obsesyjny perfekcjonizm. Jak sobie z nim radzić? Najlepiej skorzystać z pomocy specjalistów, którzy pokażą Ci, że popełnianie błędów jest całkowicie naturalne.

Napisz do nas

Uwielbiamy feedback od użytkowników