Rubplast

zadbaj o swoje finanse

Znajdź zaufanych kontrahentów
Sklep dla plastyków - Matejko
Artykuły dla plastyków - Matejko

Najwyższej jakości oferta zawierająca artykuły dla plastyków taki9e jak m.in. farby i pędzle, podobrazia malarskie, sztalugi, palety, artykuły piśmiennicze oraz artykuły dekoracyjne to tylko mały odsetek pozytywów związanych ze współdziałaniem z naszym sklepem internetowym. Oferowane przez nas artykuły dla plastyków to stale rozbudowywana oferta składająca się z setek produktów. Gwarantowana profesjonalna obsługa w bardzo korzystnej cenie.

Wynajem kamer i aparatów
Wynajem sprzętu filmowego

W naszej firmie prowadzony jest wynajem sprzętu filmowego w atrakcyjnych cenach. Z naszego studia i dostępnego w nim wyposażenia korzystają klienci indywidualni, jak również filmy. Dzięki nam będziecie mogli bowiem stworzyć ciekawe spoty czy sesje reklamowe dla Waszych przedsiębiorstw, promując swoją ofertę.

www.djband.com.pl
Dj na wesele Lublin

Gdy potrzebna ekipa do rozruszania towarzystwa na imprezie, chętnie zajmiemy się odpowiednią oprawą muzyczną. Zaplanujemy przebieg wydarzeń, aby pomiędzy taneczne nuty wpleść również konkursy, zabawy i inne atrakcje. Posiadamy doświadczenie na rynku organizowania imprez, dlatego umiemy właściwie rozplanować program, dostosowując go do oczekiwań uczestników. Gdy szukasz DJ na wesele, prowadzącego, z nami możesz poczuć się bezpiecznie - dbamy, aby nasz sprzęt był bezawaryjny, a samopoczucie gości - wyśmienite.

Napisz do nas

Uwielbiamy feedback od użytkowników