Rubplast

zadbaj o swoje finanse

Znajdź zaufanych kontrahentów
Sklep dla plastyków - Matejko
Artykuły dla plastyków - Matejko

Najwyższej jakości oferta zawierająca artykuły dla plastyków taki9e jak m.in. farby i pędzle, podobrazia malarskie, sztalugi, palety, artykuły piśmiennicze oraz artykuły dekoracyjne to tylko mały odsetek pozytywów związanych ze współdziałaniem z naszym sklepem internetowym. Oferowane przez nas artykuły dla plastyków to stale rozbudowywana oferta składająca się z setek produktów. Gwarantowana profesjonalna obsługa w bardzo korzystnej cenie.

Wynajem kamer i aparatów
Wynajem sprzętu filmowego

W naszej firmie prowadzony jest wynajem sprzętu filmowego w atrakcyjnych cenach. Z naszego studia i dostępnego w nim wyposażenia korzystają klienci indywidualni, jak również filmy. Dzięki nam będziecie mogli bowiem stworzyć ciekawe spoty czy sesje reklamowe dla Waszych przedsiębiorstw, promując swoją ofertę.

Obrazy drukowane na płótnie
Beksiński Zdzisław

Kochasz malarstwo? A może zwyczajnie chcesz wprowadzić do wnętrza swojego domu kawałek wielkiej sztuki? W naszej galerii znajdziesz produkty, które na pewno przypadną Ci do gustu. Posiadamy szeroki wybór obrazów na płótnie, stanowiących wierne odwzorowanie największych, polskich dzieł malarskich. Posiadamy wiele reprodukcji słynnego malarza, jakim był Zdzisław Beksiński. Polecamy także współczesne realizacje autorskie, przeznaczone przede wszystkim do bardziej nowoczesnych wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Napisz do nas

Uwielbiamy feedback od użytkowników