Rubplast

zadbaj o swoje finanse

Znajdź zaufanych kontrahentów
Obsługa klientów indywidualnych w Mobile Lingua
Szkoła językowa Szczecin

Szanowni państwo, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż nawet dobrze znając język obcy, mogą się państwo nie czuć na siłach dokonać tłumaczenia dokumentów lub np. artykułów naukowych. Czynność ta wymaga bowiem nie tylko perfekcyjnej znajomości języka, ale również wielu lat doświadczenia. Dzięki temu przełożone na nasz język zostaną nie tylko słowa, ale również utarte w kulturze danego kraju idiomy. Takie właśnie usługi mogą państwo uzyskać w naszej szkole językowej. Podejmiemy się przełożenia tekstów prawniczych, ekonomicznych oraz technicznych,

Angielski biznesowy
Kursy językowe Szczecin

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest dla firm możliwość rozszerzania swojej działalności także poza rejony kraju. Właśnie dlatego szkoła Idioma prowadzi profesjonalne kursy językowe w Szczecinie - angielski w biznesie pozwoli Wam łatwo komunikować się w swojej branży i poruszać się na obcych rynkach.

Spawanie wszystkimi metodami
Kursy spawania

Oferta Zakładu Doskonalenia Zawodowego z Gliwic obejmuje szereg profesjonalnych szkoleń zawodowych, między innymi kurs spawania dla wszystkich osób pełnoletnich z minimum podstawowym wykształceniem. Aby w pełni spełniać oczekiwania uczestników zatrudniamy fachowych i doświadczonych praktyków. Zapraszamy.

Napisz do nas

Uwielbiamy feedback od użytkowników