Rubplast

zadbaj o swoje finanse

Znajdź zaufanych kontrahentów
Tarcze hamulcowe, haki holownicze i klocki hamulcowe
Hak do samochodu

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości tarcze hamulcowe, a także haki holownicze czy klocki hamulcowe. Wszystkie te produkty powstają z najwyższej klasy materiałów, dzięki czemu możemy zapewnić ich trwałość i wytrzymałość. Mamy duże doświadczenie, dzięki któremu oferowane haki holownicze oraz klocki, tarcze i szczęki hamulcowe odpowiadają na zmieniające się potrzeby rynku.

Odra-Bus - profesjonalny przewóz autokarem w najciekawsze miejsca Polski i Europy
Przewóz osób Wrocław

Szykujecie Państwo wycieczkę szkolną i chcielibyście odwiedzić Kraków, Warszawę lub Pragę? A może planujecie zorganizować wyjazd integracyjny do Budapesztu, Transylwanii bądź Gruzji? Niezależnie od intencji, we wrocławskiej firmie Odra-Bus oferujemy możliwość wynajmu naszego autokaru i przewóz osób w dowolne miejsca - polecamy zwłaszcza te, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Zaufajcie naszemu doświadczeniu i pozwólcie urządzić sobie wspaniałą podróż! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Nietypowe pakowanie towarów
Firmy transportowe międzynarodowe

Usługa konfekcjonowania produktów to sposób na tworzenie pakietów złożonych z różnych i tych samych towarów. Stosuje się ją wtedy, kiedy niemożliwe jest zapakowanie za pomocą standardowych urządzeń, takich jak pakowarki. Metoda ta nazywa się także co-packingiem i opiera się głównie na pracy ręcznej, czasem półautomatycznej. Nasze realizacje wykonujemy na rzecz wielu akcji promocyjnych prowadzonych przez firmy. Nasze działania spełniała wszystkie normy, posiadamy również certyfikat ISO 9001:2008.

Myjnia samoobsługowa
Wyposażenie myjni bezdotykowych

Potrzebna jest Wam zautomatyzowana myjnia bezdotykowa, gdzie będziecie mogli samodzielnie, w prosty sposób zadbać o czystość Waszych samochodów? W naszej ofercie dostępne są urządzenia, jakie możecie zaproponować swoim Klientom. Każdy miłośnik motoryzacji doceni nasze rozwiązania, pozwalające nie tylko na czyszczenie, ale także pielęgnowania karoserii aut. Proponowane są przez nas rozmaite modele, które będziecie mogli zastosować również w przypadku niewielkich przestrzeni. Gwarantujemy niskie ceny!

Usługi transportowe chorych
Transport medyczny

W Sani-Trans-Med oferujemy transport medyczny najwyższej jakości karetkami. Oferujemy doskonałe pojazdy z niezbędnym wyposażeniem medycznym. Nasze zespoły to doświadczeni lekarze i ratownicy medyczni. Nie stanowi dla nas problemu przewóz chorych z zagranicy i każdego miejsca w Polsce. Zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która prowadzi wynajem busów tylko z kierowcą. Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami, których bogate wyposażenie zapewni wygodną podróż każdemu pasażerowi. Nasi kierowcy są doświadczeni i wysoce wykwalifikowani. Oferujemy wyjątkowo korzystne ceny przejazdu.

PRO-MED świadczy usługi przewozu medycznego osób niepełnosprawnych. Przewozimy chorych do placówek medycznych pojazdami sanitarnymi. W zespole pracują kierowcy z uprawnieniami na prowadzenie pojazdów uprzywilejowanych, ratownicy medyczni i lekarze. Nasze usługi świadczymy przez cały rok, transport oferujemy na terenie Torunia i województwa kujawsko-pomorskiego.

Przewóz osób Wielka Brytania
Busy Anglia Polska

Już dzisiaj sprawdź szczegółową ofertę Sinbus. Transport osobowy, który realizujemy, odbywa się w niezwykle komfortowych warunkach. Busy Anglia Polska odbierają Pasażerów spod konkretnego adresu w Wielkiej Brytanii i dowożą pod drzwi ich domów. Klientom korzystającym z naszej oferty zapewniamy więc bezproblemowe dotarcie na miejsce.

Gumy do pojadów przemysłowych
Opony do wózków widłowych

Nasza firma zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą gum do kół do maszyn rolniczych, przemysłowych, ciężarowych, osobowych i innych. W naszym asortymencie mogą Państwo znaleźć między innymi opony do wózków widłowych różnego typu. Posiadamy modele różnych producentów, takich jak Wanda Tyre, Camso-Solideal czy Carlisle Smooth.

Napisz do nas

Uwielbiamy feedback od użytkowników