Rubplast

zadbaj o swoje finanse

Znajdź zaufanych kontrahentów
Hormony stoją za zdrowiem
Endokrynolog Kraków

Ginekolog i położnik doktor Monika Bomersbach jest również endokrynologiem. W Krakowie prowadzi prywatny gabinet. Zapraszamy wszystkie pacjentki, na regularne badania, takie jak choćby cytologia, USG piersi lub brzucha, zwykłe i położnicze. Diagnozujemy w kierunku chorób kobiecych nowotworowych oraz hormonalnych. Prowadzimy ciążę. Specjalizujemy się również w ginekologii dziecięcej. Regularne badania są bardzo ważnym elementem profilaktyki. Co roku wiele kobiet poprzez zaniedbanie zbyt późno wykrywa raka piersi lub szyjki macicy.

Dentysta bielsko biała
Dentysta bielsko biała

Jeżeli potrzebny jest Państwu dentysta w Bielsko Biała, zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą przedstawioną na stronie internetowej. W Bielsku istnieje wiele dobrych gabinetów stomatologicznych, jednak swoje zdrowie warto powierzyć wyłącznie profesjonalistom. Serdecznie zapraszamy do naszego najlepiej wyposażonego centrum.

Salon piękności zaprasza na wyszczuplanie
Endermologia Warszawa

Witamy w Instytucie Estetycznym. W naszym salonie piękności znajdziecie Panie najskuteczniejszą endermologię w Warszawie. To zabieg wyszczuplający, ujędrniający i redukujący cellulit. Polega na zastosowaniu głowicy z rolkami, która zasysa fałd skórny i rozpoczyna masaż próżniowy. Jedna rolka nawija skórę, druga rozwija. Dochodzi do drenażu limfatycznego. Komórki tłuszczowe uwalniają się i są transportowane do spalenia w procesach metabolicznych. Skóra staje się bardziej sprężysta i jędrna, gładka, bez skórki pomarańczowej.

Zielarnia internetowa
Zielarnia internetowa

Jeżeli zależy Ci na tym, aby połączyć najlepszą troskę o siebie z troską o środowisko naturalne, to koniecznie skorzystaj z rozwiązań, jakie przygotowała zielarnia internetowa Zioła od Braci. Wszystkie oferowane produkty roślinne są w pełni organiczne, dzięki czemu mają doskonały wpływ na funkcjonowanie całego ludzkiego organizmu. U nas będziecie mogli sięgnąć zarówno po produkty jednorodne, jak również mieszanki oraz te w formie herbaty. Bogactwo składników odżywczych, minerałów oraz witamin to ich niezaprzeczalny atut.

protetyka Lublin
protetyka Lublin

Jednym z obszarów naszej działalności jest protetyka. Lublin to miejsce, gdzie znajduje się nasz gabinet, oferujący profesjonalną pomoc w zakresie realizacji usług stomatologicznych. Posiadamy nowoczesny sprzęt dentystyczny i pracujemy w oparciu o wysokiej jakości materiały stomatologiczne. Zapraszamy!

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Amedis
Psychoterapia Warszawa

Związek kobiety i mężczyzny oparty o uczucie i zaufanie jest stale ewoluującym procesem. W związku z tym w trakcie jego trwania rodzi się wiele problemów, z którymi kochające się osoby muszą się zmierzyć. Jednak gdy rozwiązanie go wykracza poza ich możliwości, lub też doszło do nawarstwienia się kłopotów, należy skorzystać z pomocy osób trzecich. Psychoterapia par oferowana przez Specjalistyczny Gabinet Lekarski Amedis to spotkania z psychologiem, który na podstawie własnej wiedzy i doświadczenia doradzi w zakresie najlepszej ścieżki wyjścia z problemów.

implanty zębów
implanty Warszawa

Na naszej stronie znajdą Państwo ofertę, na którą składają się między innymi profesjonalne implanty. Warszawa jest miastem, w którym działa nasza Klinika. Zapewniamy, że skorzystanie z naszych usług spotka się z Państwa najwyższą satysfakcją. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej niepowtarzalnej oferty. Jeśli chcą Państwo wstawić implanty, które będą bezpieczne, solidne i trwałe, nie ma lepszej możliwości od skorzystania z oferty naszego Centrum. Zachęcamy.

Badania dla taksówkarzy
Psychotesty dla kierowców taxi Poznań

Okresowe badania sprawności fizycznej oraz psychotesty dla kierowców taxi, odbywają się w Poznaniu. Na badanie należy przynieść ze sobą dowód potwierdzający tożsamość, prawo jazdy i dokument poświadczający zlecenie przeprowadzenia badań. Osoby z wadą wzroku muszą przynieść okulary lub soczewki kontaktowe, zwłaszcza jeśli prowadzą w nich samochód.

Analiza otoczenia Twojej działalności
Badanie środowiska pracy

Przepisy prawne dotyczące BHP są nieugięte i należy ściśle przestrzegać zapisanych tam reguł. Dlatego też nasze laboratorium oferuje swoje usługi przedsiębiorcom, którzy mają otworzyć nowy obiekt dla swoich podwładnych. Badanie środowiska pracy jest jednym z podstawowych wymogów BHP. Sprawdzimy budynek w zakresie m.in. hałasu, pyłów przemysłowych czy też oświetlenia elektrycznego.

Produkty bio - sklep online
Produkty bio

Z myślą o wszystkich, którzy pragną zapewnić sobie zdrowie i znakomite samopoczucie powstał nasz sklep internetowy, w którym znajdziecie artykuły spożywcze, które doskonale sprawdzą się w codziennej diecie. W naszym sklepie internetowym znajdują się produkty bio, które pozyskujemy przy współpracy ze sprawdzonymi dostawcami, którzy kładą duży nacisk na to, aby oferowane rozwiązania były w pełni ekologiczne. U nas znajdziecie szeroką gamę produktów - od kaszy, przez owoce i warzywa, aż po kawy i herbaty.

Sklep online ze zdrową żywnością
Sklep ze zdrową żywnością

Nasz sklep ze zdrową żywnością to miejsce, w którym znajdziecie Państwo różnego rodzaju produkty żywnościowe powstające bez sztucznych dodatków. Dodatkowo oferujemy naturalne produktu między innymi słodycze, przyprawy, warzywa i owoce czy przetwory. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu!

sklep rehabilitacyjny
sklep medyczny

Cierpisz na poranne zesztywnienie kręgosłupa i bóle? Nasz sklep medyczny oferuje sprawdzone rozwiązania do zastosowania domowego i klinicznego. Zachęcamy do skorzystania z oferty na poduszki ortopedyczne gwarantujące prawidłowe ułożenie kręgosłupa podczas snu. Koniec z bólem! Zachęcamy również do sprawdzenia pozostałej oferty.

Denstysta w Warszawie
Dentysta Warszawa

Wszystkim osobom, którym zależy na zdrowym oraz naturalnym uśmiechu, polecamy usługi, które świadczy nasz dobry dentysta. Warszawa - to właśnie miasto, w którym znajduje się najlepszy ośrodek stomatologiczny! Jeśli szukasz korzystnych rozwiązań z zakresu bezbolesnego leczenia swoich zębów - ta oferta skierowana jest właśnie w Twoją stronę.

Specjalistyczne artykuły kosmetyczne
Profesjonalne produkty medycyny estetycznej

Zajmujemy się wyposażaniem salonów piękności w artykuły do wykonywania zabiegów na skórze i ciele. Posiadamy profesjonalne produkty medycyny estetycznej przeznaczone do użytku przez kosmetologów i lekarzy. Oprócz maści znieczulających i artykułów zabiegowych takich jak igły, w ofercie znajdują się kosmetyki do wypełnień, lipolizy lub mezoterapii.

Defibrylatory AED
Defibrylator AED

W firmie Sendpol24.pl znajdziecie Państwo defibrylator AED doskonałej jakości. To urządzenie przenośne, ratownicze. Służy do szybkiego pobudzenia akcji serca w przypadku, gdy u pacjenta stwierdzi się ustanie funkcji życiowych. Zastosowanie sprzętu w decydujących sekundach ratuje życie. Urządzenie można stosować w karetkach i na oddziałach.

Jeśli poszukują Państwo sprawdzonego i legalnego dostawcy produktów powstających z nasion konopi siewnej, to nasz sklep internetowy jest do Waszej dyspozycji. Sprzedajemy olej CBD nawet do 30%, który posiada dopuszczalne prawem stężenie kannabinoidów. Nie jest to marihuana, tylko łagodny preparat nie zawierający substancji psychoaktywnych.

Napisz do nas

Uwielbiamy feedback od użytkowników