Rubplast

zadbaj o swoje finanse

Znajdź zaufanych kontrahentów
Tenisowe Wakacje dla dzieci
Obozy dla dzieci

Chcesz zapewnić swojej pociesze wyjątkowy wypoczynek połączony z aktywnością? Tenisowe Wakacje będą dla Was idealnym rozwiązaniem! Organizujemy wyjazdy do różnych części Polski, w których zapewniamy uczestnikom zakwaterowanie, pełne wyżywienie, a także opiekę świetnej kadry trenerów i instruktorów. Zapewnimy naszym Podopiecznym najwspanialsze sportowe wrażenia, podczas których każdy rozwinie swoje umiejętności fizyczne i przeżyje niezapomniane przygody, które na długie lata pozostaną w jego pamięci.

Sprzedaż klocków
Klocki Lego sklep internetowy

U nas znajdziesz mnie tylko nowe zestawy, ale także używane, dzięki czemu u nas znajdziesz zestawy, których poszukujesz. Nasz sklep internetowy oferuje klocki lego dostępne w wielu stylach takich jak Star Warsz, Ninjago, Elves czy Batman. Można u nas znaleźć nie tylko najnowsze modele, ale także poszukiwane modele, które nie są produkowane.

Oczywiście, niektórzy oburzyliby się na takie radykalne postawienie sprawy związanej z czymś takim jak organizacja imprez dla firm tak dużym mieście jak Warszawa, protestując, iż zwyczajnie traktujemy po prostu instrumentalnie ludzi. Jednakże na ogół organizacja imprez dla firm w mieście Warszawa nie kojarzy się większości osób z niczym szczególnie interesującym. Natomiast osobom, które zajmują się tego typu działalnością, z pewnością kojarzy się z czymś jeszcze gorszym: z długą pracą i uciążliwymi przygotowaniami, które nie zawsze dają żądane rezultaty.

Zespół grający covery
Tribute band

Choć Wielka Czwórka z Liverpoolu nigdy nie zagra już razem, usłyszenie ukochanych utworów wykonywanych na żywo jest na wyciągnięcie ręki. Tribute band wykona dla Ciebie najbardziej znane utwory The Beatles. Muzycy grają na replikach instrumentów kultowego zespołu i noszą ubrania, które wyglądają jak z epoki lat sześćdziesiątych.

Aplikacje do Virtual Reality
Gry VR

Korzystanie z wirtualnej rzeczywistości to świetny sposób na zastrzyk adrenaliny. Nasza firma posiada różnorodne gry VR. Sam zdecyduj, czy wolisz zapierająca dech przejażdżkę kolejką górską czy podróże w egzotyczne miejsca. Zapewniamy kompleksową organizację stanowiska wyposażonego w m.in. kontrolery ruchu, bezprzewodowe gogle oraz duże telewizory.

Napisz do nas

Uwielbiamy feedback od użytkowników