Rubplast

zadbaj o swoje finanse

Znajdź zaufanych kontrahentów
Chata Morgana - noclegi blisko natury
Sudety noclegi

Szukasz najlepszego wypoczynku? Zależy Ci na tym, aby wyjeżdżając na wczasy choć na moment oderwać się od codzienności i zapewnić sobie naprawdę fantastyczny wypoczynek? Jeżeli tak, to doskonałym wyborem okażą się dla Ciebie noclegi w malowniczych i spokojnych Sudetach. Chata Morgana to gospodarstwo agroturystyczne, w którym na Gości czeka bliski kontakt z naturą i upragniona cisza. U nas wypoczniecie w pokojach w rustykalnym stylu, a także zjecie doskonałe posiłki ze świeżych lokalnych składników.

Centrum Hotelowo - Konferencyjne Wald
Wynajem sal Warszawa

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z atrakcyjnej propozycji hotelu Wald, który oferuje wynajem sal w Warszawie. Centrum biznesowe, które znajduje się w obiekcie zostało kompleksowo wyposażone w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny, jak również eleganckie meble i stoły konferencyjne. Zapraszamy do C.H.K. Wald!

Organizacja ślubu w plenerze
ślub na mazurach

Jesteście zaręczeni i poszukujecie wyjątkowego miejsca, w którym powiecie sobie sakramentalne "tak"? W takim razie zachęcamy do zorganizowania uroczystości w plenerze. Ślub na Mazurach w sąsiedztwie czystych jezior i soczyście zielonych drzew to idealna propozycja dla zakochanych, którzy preferują niecodzienne rozwiązania.

Jeżeli noszą się państwo z zamiarem podjęcia się organizacji eventu dla swoich pracowników, to serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Proponujemy m.in. wyjazdy integracyjne dla firm. Dzięki nam, w zupełnie nowym otoczeniu, będą państwo mogli spędzić bardzo miło czas - odpoczywając i integrując się. Zadbamy również, aby każda chwila takiego wyjazdu nasączona była licznymi atrakcjami. Zorganizujemy dla państwa konkursy i gry, zadbamy także o odpowiednie miejsce na pobyt! Dzięki nam każdy wyjazd okaże się sukcesem!

Domy letniskowe - produkcja
Domy letniskowe producent

Zajmujemy się działalnością w branży budowlanej, w ramach której każdy z naszych Klientów może cieszyć się własnymi czterema kątami w bardzo krótkim czasie i za możliwie niewielkie pieniądze. W ramach prowadzonych przez nas działań jesteśmy w stanie zapewnić Wam m. in. doskonałe domy letniskowe. Producent, firma UT Gawł, przygotowuje je z wysokogatunkowych materiałów oraz przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, dzięki czemu będziecie mogli cieszyć się ich doskonałą trwałością i doskonałymi warunkami mieszkalnymi.

Organizacja wesela w Zamku Neptun
Wesele nad morzem

Zależy Wam na tym, aby najważniejszy dzień w Waszym życiu miał naprawdę niesamowitą oprawę? Jeżeli tak, to doskonałą opcją okaże się dla Was wesele nad morzem. Sala w Zamku Neptun to eleganckie miejsce pełne klasy i wyjątkowego klimatu, który idealnie podkreśli nastrój tych istotnych dla Was momentów.

Napisz do nas

Uwielbiamy feedback od użytkowników