Rubplast

zadbaj o swoje finanse

Znajdź zaufanych kontrahentów
Wyjazdy integracyjne dla firm
Wyjazdy integracyjne dla firm

Jeżeli noszą się państwo z zamiarem podjęcia się organizacji eventu dla swoich pracowników, to serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Proponujemy m.in. wyjazdy integracyjne dla firm. Dzięki nam, w zupełnie nowym otoczeniu, będą państwo mogli spędzić bardzo miło czas - odpoczywając i integrując się. Zadbamy również, aby każda chwila takiego wyjazdu nasączona była licznymi atrakcjami. Zorganizujemy dla państwa konkursy i gry, zadbamy także o odpowiednie miejsce na pobyt! Dzięki nam każdy wyjazd okaże się sukcesem!

Domy letniskowe - produkcja
Domy letniskowe producent

Zajmujemy się działalnością w branży budowlanej, w ramach której każdy z naszych Klientów może cieszyć się własnymi czterema kątami w bardzo krótkim czasie i za możliwie niewielkie pieniądze. W ramach prowadzonych przez nas działań jesteśmy w stanie zapewnić Wam m. in. doskonałe domy letniskowe. Producent, firma UT Gawł, przygotowuje je z wysokogatunkowych materiałów oraz przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, dzięki czemu będziecie mogli cieszyć się ich doskonałą trwałością i doskonałymi warunkami mieszkalnymi.

Apartamenty na wynajem
Apartament Świnoujście

Wybierasz się na północno-zachodni kraniec Polski i szukasz lokum, które spełni Twoje oczekiwania? Apartament Świnoujście to doskonałe rozwiązanie zarówno dla bardziej i mniej aktywnych podróżujących. Zapewnia świetną lokalizację, piękny widok, a także pełen szereg udogodnień, dzięki którym pobyt będzie jeszcze przyjemniejszy.

wesele Bydgoszcz
wesele Bydgoszcz

Organizując i planując wesele na pewno chcesz, aby było ono niezapomniane. Nasz hotel w centrum Bydgoszczy oferuje wynajem sali weselnych i bankietowych oraz przygotowanie posiłku przez kucharzy z naszej ekskluzywnej restauracji 3v6. Dodatkowym benefitem poza oczywiście zapewnieniem wystroju i parkietu, doradztwem, specjalnie skomponowanym menu będą hotele dla gości w promocyjnych cenach oraz udogodnienia i atrakcje dla dzieci.

imprezy integracyjne pomorskie
imprezy integracyjne pomorskie

Chcesz, aby Twoi pracownicy tworzyli zgrany zespół, dzięki czemu ich praca będzie efektywniejsza? W takim razie skorzystaj koniecznie z naszych usług. Naszą specjalnością są imprezy integracyjne pomorskie dla firm. Przygotowujemy miejsce oraz pyszne jedzenie, które zachwyci każdego. Możemy również zorganizować przyjęcia tematyczne, podczas których można się będzie zrelaksować. Szczegółowych informacji o naszej ofercie należy szukać na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Camp4wheels
Namiot na samochód

Potrzebny Ci duży, funkcjonalny, a przy tym solidny namiot na samochód - nasza propozycja bez wątpienia Cię zainteresuje. Decydując się na nawiązanie z nami współpracy możesz być pewien, że jej rezultaty będą dla Ciebie w pełni satysfakcjonujące. Wszystkie nasze konstrukcje zostały wykonane z doskonałych jakościowo materiałów w oparciu o sprawdzone rozwiązania - dzięki temu mamy pewność, że spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Napisz do nas

Uwielbiamy feedback od użytkowników