Rubplast

zadbaj o swoje finanse

Znajdź zaufanych kontrahentów

Jeżeli noszą się państwo z zamiarem podjęcia się organizacji eventu dla swoich pracowników, to serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Proponujemy m.in. wyjazdy integracyjne dla firm. Dzięki nam, w zupełnie nowym otoczeniu, będą państwo mogli spędzić bardzo miło czas - odpoczywając i integrując się. Zadbamy również, aby każda chwila takiego wyjazdu nasączona była licznymi atrakcjami. Zorganizujemy dla państwa konkursy i gry, zadbamy także o odpowiednie miejsce na pobyt! Dzięki nam każdy wyjazd okaże się sukcesem!

Domy letniskowe - produkcja
Domy letniskowe producent

Zajmujemy się działalnością w branży budowlanej, w ramach której każdy z naszych Klientów może cieszyć się własnymi czterema kątami w bardzo krótkim czasie i za możliwie niewielkie pieniądze. W ramach prowadzonych przez nas działań jesteśmy w stanie zapewnić Wam m. in. doskonałe domy letniskowe. Producent, firma UT Gawł, przygotowuje je z wysokogatunkowych materiałów oraz przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, dzięki czemu będziecie mogli cieszyć się ich doskonałą trwałością i doskonałymi warunkami mieszkalnymi.

Luksusowy nocleg
Hotel z jacuzzi w pokoju

Marzy Ci się relaksujący weekend z dala od domu we dwoje? Jeśli chcesz spędzić niezapomniane chwile ze swoim ukochanym, to skorzystaj z naszej oferty. Pragniemy zaproponować Ci uroczy hotel z jacuzzi w pokoju. Będziesz miała hydromasaż przez cały pobyt tylko dla siebie bez wychodzenia z apartamentu.

Apartamenty na wynajem
Apartament Świnoujście

Wybierasz się na północno-zachodni kraniec Polski i szukasz lokum, które spełni Twoje oczekiwania? Apartament Świnoujście to doskonałe rozwiązanie zarówno dla bardziej i mniej aktywnych podróżujących. Zapewnia świetną lokalizację, piękny widok, a także pełen szereg udogodnień, dzięki którym pobyt będzie jeszcze przyjemniejszy.

Organizując i planując wesele na pewno chcesz, aby było ono niezapomniane. Nasz hotel w centrum Bydgoszczy oferuje wynajem sali weselnych i bankietowych oraz przygotowanie posiłku przez kucharzy z naszej ekskluzywnej restauracji 3v6. Dodatkowym benefitem poza oczywiście zapewnieniem wystroju i parkietu, doradztwem, specjalnie skomponowanym menu będą hotele dla gości w promocyjnych cenach oraz udogodnienia i atrakcje dla dzieci.

Napisz do nas

Uwielbiamy feedback od użytkowników