Rubplast

zadbaj o swoje finanse

Znajdź zaufanych kontrahentów
garnki ceramiczne
garnki ceramiczne

Prezentujemy Państwu jedyną w swoim rodzaju, oryginalną ofertę obejmującą wysokiej jakości garnki ceramiczne. Na stronie internetowej zlotywidelec.pl znajdą Państwo różne ich wzory, rozmiary i kolory. Garnki ceramiczne to produkt wytrzymały i doskonale sprawdzający się w gotowaniu wielu rodzajów potraw. Zapraszamy do wypróbowania!

Opakowania ekologiczne
Opakowania ekologiczne

W ofercie naszej firmy znajdują się kartony papierowe, reklamówki biodegradowalne, a także inne opakowania ekologiczne. Wykonane z trwałego i funkcjonalnego materiału, który jest przyjazny środowisku. Najczęściej kartoniki stosowane są w cukierniach, restauracjach i pizzeriach. Posiadamy różne rozmiary i kształty pudełek.

Miód z własnej pasieki
Miody naturalne

Zamów jeden z naszych produktów, a przekonasz się, jak smakuje organiczny przysmak z własnej pasieki. To właśnie nasze miody naturalne są cenione zarówno w naszym rodzinnym regionie, jak i poza nim. Multum benefitów zdrowotnych, jakie można zauważyć po spożyciu naszego specyfiku, oraz przepyszny smak mówią same za siebie.

Burgerownia na Śląsku
Hamburgery

Szukasz knajpy z prawdziwego zdarzenia? Hamburgery w Rybniku to doskonały pomysł na spełnienie tęsknoty za prawdziwym, amerykańskim jedzeniem. W naszej ofercie odnajdziesz 12 nietuzinkowych pomysłów na przyrządzenie tej słynnej na cały świat bułki z wołowiną. Dla amatorów drobiu stworzyliśmy dodatkowe dwie odsłony naszej flagowej potrawy. Przyjdź zamów, dobierz dodatki, napój i przekonaj się, co to znaczy pyszna przerwa na lunch.

Pojemniki do przechowywania jedzenia, cieczy
Wiadra plastikowe

Jedną z naszych propozycji są wiadra plastikowe. Dostępne są w kilku podstawowych wariantach,co pozwoli Państwu sięgnąć po artykuł o takiej pojemności, która okaże się najbardziej odpowiadająca. Ich zastosowanie może być bardzo szerokie - z powodzeniem są wykorzystywane w branży spożywczej, a także chemicznej.

Catering biznesowy
imprezy dla firm Wrocław

Oferujemy profesjonalne usługi cateringowe. Dostarczamy jedzenie i napoje na dane przyjęcie, również imprezy dla firm we Wrocławiu i d0 100 km od niego. Dbamy o aranżację stołów oraz obsługujemy gości biznesowych na najwyższym poziomie. Zazwyczaj serwujemy poczęstunek podczas konferencji, bankietów, a także przerw kawowych.

Napisz do nas

Uwielbiamy feedback od użytkowników