Rubplast

zadbaj o swoje finanse

Znajdź zaufanych kontrahentów
Dekoratorskie tricki cukiernicze
barwnik jadalny

Nadanie wypiekom ostatniego szlifu, zaczyna się od właściwego dobrania koloru masy cukrowej i spójnych z nią odcieni ozdób. Jednym z produktów, które oferujemy w naszym sklepie jest barwnik jadalny. Doskonale sprawdza się przy malowaniu marcepanu, czekolady, powierzchni kremów, a także gotowych pralin i całych ciast. Bezpieczny do spożycia również przez dzieci, gwarantuje niezastąpiony efekt dekoratorski.

Prezentujemy Państwu jedyną w swoim rodzaju, oryginalną ofertę obejmującą wysokiej jakości garnki ceramiczne. Na stronie internetowej zlotywidelec.pl znajdą Państwo różne ich wzory, rozmiary i kolory. Garnki ceramiczne to produkt wytrzymały i doskonale sprawdzający się w gotowaniu wielu rodzajów potraw. Zapraszamy do wypróbowania!

W naszym asortymencie oferujemy zestawy garnków, jak i pojedyncze egzemplarze. Produkty odznaczają się wyjątkową precyzją wykonania oraz prostym, eleganckim wyglądem. Dzięki wyjątkowej powłoce, pokrywającej wnętrze wybranych garnków, jedzenie przyrządzane w naczyniach nie przywiera do dna i się nie przypala.

Kiszone soki
Sok z buraka

Nasza firma produkuje dla Państwa w pełni naturalne przetwory, pozbawione konserwantów oraz sztucznych barwników. Jednym z produktów cieszących się największym zainteresowaniem z Państwa strony jest kiszony sok z buraka. Nie zawiera on polepszaczy smaku ani aromatu, a także cukru, rekompensując je obecnością witamin.

Napisz do nas

Uwielbiamy feedback od użytkowników