Rubplast

zadbaj o swoje finanse

Znajdź zaufanych kontrahentów
Robot FHU Grzegorz Frąckowiak
Robot kuchenny kitchenaid

Specjalizujemy się w działalności handlowej, w ramach której dostarczamy na rynek najlepsze rozwiązania dla domowej gastronomii. FHU Grzegorz Frąckowiak ma do zaoferowania m. in. robot kuchenny, który z pewnością przypadnie do gustu każdej Pani Domu. Oferowany przez nas malakser został wyposażony w system precyzyjnego krojenia, znacznie zmniejszając czas przygotowywania produktów. Co więcej, do jego największych atutów należą także znakomita szczelność, dzięki czemu znakomicie sprawdza się on do przygotowywania dań płynnych.

Ozdoby do deserów Barbara Luijckx
Ozdoby z czekolady na tort

Chcemy, aby każda osoba zajmująca się działalnością w branży cukierniczej miała możliwość korzystania z jak najlepszych produktów, które zapewnią słodkością pełnię smaku, doskonały aromat i naprawdę świetny wygląd. W ofercie przygotowanej przez producenta, firmę Barbara Luijckx sp. z o. o., znajdziecie m. in. najlepsze ozdoby z czekolady na tort.

Impezy rodzinne
Komunia Warszawa

Sprawdź ofertę Sosnowego Dworu, który dysponuje najlepszą salą weselną w Warszawie i okolicach. Aula jest piękna, nowoczesna i przestronna, dzięki czemu doskonale sprawdzi się podczas każdego przyjęcia. Zapewniamy jej idealne przystrojenie, a także ustalamy doskonałe menu. Zapewniamy profesjonalną organizację przyjęć weselnych. Oferujemy korzystne ceny.

Napisz do nas

Uwielbiamy feedback od użytkowników