Rubplast

zadbaj o swoje finanse

Znajdź zaufanych kontrahentów
Drukarnia Polistar
Opakowania

Przedstawiamy Państwu renomowaną łódzką firmę z dużym doświadczeniem - Polistar. Jest to drukarnia oferująca liczne rozwiązania dla szeroko pojętej branży marketingowej. W ich ofercie znajdą Państwo m.in. opakowania dla farmacji, przemysłu odzieżowego i nie tylko. Powstają one z wysokiej jakości tektury, która nie gnie się oraz nie ulega tak szybko zniszczeniom mechanicznym, dzięki czemu przetrwają długi czas. Polistar jako producent kartonów zapewnia o szybkiej realizacji zamówienia oraz atrakcyjnej ofercie cenowej.

Wykonywanie grafiki na wielkoformatowym materiale nigdy nie było takie łatwe. Technologia druku UV pozwala na uzyskanie lepszej jakości w krótszym czasie (między innymi mniejsza ścieralność) oraz z mniejszymi nakładami finansowymi. Oferujemy realizacje na tekturze, płytach PCV, deskach, drzwiach i wykładzinach. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.

Prezenty dla pracowników
zestawy prezentowe dla firm

Doskonale sprawdzą się jako podarunki na święta Bożego Narodzenia lub inne jubileusze pracowników. Zestawy prezentowe dla firm dostępne w naszym sklepie to różnego rodzaju paczki, które możesz wybrać z gotowego katalogu lub zaprojektować je samodzielnie w naszym sklepie. Najczęściej składają się z wysokiej jakości produktów, takich jak czekolady, miody czy dżemy.

Torebki ekologiczne
Bawełniane torby reklamowe

Wytrzymałe i przede wszystkim wielokrotnego użytku nasze bawełniane torby reklamowe to świetny sposób na dotarcie do swoich klientów. Wykonujemy je z mocnego materiału i nadajemy im również kształt plecaczków oraz modnych worków. Dzięki temu stają się przedmiotem codziennego użytku, a co za tym idzie realnie wpływają na wzrost popularności Twojej marki.

Rozmowa na temat OZE
Pracownia Finansowa - opinie o OZE

Niedługo skończą się zasoby węgla. Warto już teraz odpowiednio się na to przygotować i zainwestować w odnawialne źródła energii. Niestety, inwestycje te w Polsce są nadal hamowane, a obowiązujące prawo nie sprzyja OZE. W wywiadzie dla naszego magazynu Pracownia Finansowa dzieli się swoimi opiniami na temat.

Zagrożenie luką inwestycyjną
Pracownia finansowa

Bardzo możliwe, że zmiany w regulacjach prawnych doprowadzą do luki inwestycyjnej na rynku elektrowni wiatrowych. Mowa o tzw. ustawie antywiatrakowej, która blokuje proces uzyskania pozwolenia na budowę. Więcej na ten temat znajdziecie w wywiadzie z ekspertem współpracującym z Grupą Pracownia Finansowa.

Racjonalne odżywianie
Post przerywany

Wielu z nas szuka skutecznej metody na odchudzanie. Jedną z diet, która jest nam proponowana jest post przerywany. Polega on na jedzeniu w tzw. okienku, które z reguły trwa przez 8 godzin. Co prawda, można odżywiać się wtedy wszystkim, lecz najbardziej pożądane są produkty bogate w witaminy i minerały Pozostałe 16 godzin w ciągu doby przeznaczone jest na odpoczynek od spożywania jakichkolwiek posiłków.

Dezynfekcja
stacje higieniczne

Jeśli prowadzisz dużą firmę, w której zatrudniasz sporo ludzi, to należy zapewnić pracownikom odpowiedni poziom czystości. Powinieneś zadbać o skuteczne środki dezynfekujące dostępne dla wszystkich w wielu miejscach zakładu. Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty obejmującej stacje higieniczne.

Parasolki reklamowe
Parasole z nadrukiem

Firma oferuje gadżety reklamowe służące do umacniania wizerunku i rozpoznawalności marki. Można tu zamówić na przykład parasole z nadrukiem zawierającym logo, hasło lub dowolną grafikę związaną z działalnością firmy. Przedmiot łączy walory użytkowe z marketingowymi. W naturalny sposób popularyzuje emblemat przedsiębiorstwa.

Profesjonalna produkcja animacji na potrzeby filmu animowanego, teledysków, animacji reklamowych, czy pomocy edukacyjnych. Jesteśmy studiem, które tworzą ludzie z zasadami i dużą wyobraźnią, dlatego współpraca z nami zawsze układa się pomyślnie, a produkcja animacji to przygoda pełna wyzwań. Nasze doświadczenie zasadza się głównie na tworzeniu animacji 2D, choć mamy również doświadczenie w animacji stop-motion, rotoskope, lalkowej oraz 3D. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z nami na stronie internetowej.

Napisz do nas

Uwielbiamy feedback od użytkowników