Rubplast

zadbaj o swoje finanse

Znajdź zaufanych kontrahentów
Drukarnia Polistar
Opakowania

Przedstawiamy Państwu renomowaną łódzką firmę z dużym doświadczeniem - Polistar. Jest to drukarnia oferująca liczne rozwiązania dla szeroko pojętej branży marketingowej. W ich ofercie znajdą Państwo m.in. opakowania dla farmacji, przemysłu odzieżowego i nie tylko. Powstają one z wysokiej jakości tektury, która nie gnie się oraz nie ulega tak szybko zniszczeniom mechanicznym, dzięki czemu przetrwają długi czas. Polistar jako producent kartonów zapewnia o szybkiej realizacji zamówienia oraz atrakcyjnej ofercie cenowej.

Rozmowa na temat OZE
Pracownia Finansowa - opinie o OZE

Niedługo skończą się zasoby węgla. Warto już teraz odpowiednio się na to przygotować i zainwestować w odnawialne źródła energii. Niestety, inwestycje te w Polsce są nadal hamowane, a obowiązujące prawo nie sprzyja OZE. W wywiadzie dla naszego magazynu Pracownia Finansowa dzieli się swoimi opiniami na temat.

Zagrożenie luką inwestycyjną
Pracownia finansowa

Bardzo możliwe, że zmiany w regulacjach prawnych doprowadzą do luki inwestycyjnej na rynku elektrowni wiatrowych. Mowa o tzw. ustawie antywiatrakowej, która blokuje proces uzyskania pozwolenia na budowę. Więcej na ten temat znajdziecie w wywiadzie z ekspertem współpracującym z Grupą Pracownia Finansowa.

Racjonalne odżywianie
Post przerywany

Wielu z nas szuka skutecznej metody na odchudzanie. Jedną z diet, która jest nam proponowana jest post przerywany. Polega on na jedzeniu w tzw. okienku, które z reguły trwa przez 8 godzin. Co prawda, można odżywiać się wtedy wszystkim, lecz najbardziej pożądane są produkty bogate w witaminy i minerały Pozostałe 16 godzin w ciągu doby przeznaczone jest na odpoczynek od spożywania jakichkolwiek posiłków.

Dezynfekcja
stacje higieniczne

Jeśli prowadzisz dużą firmę, w której zatrudniasz sporo ludzi, to należy zapewnić pracownikom odpowiedni poziom czystości. Powinieneś zadbać o skuteczne środki dezynfekujące dostępne dla wszystkich w wielu miejscach zakładu. Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty obejmującej stacje higieniczne.

Napisz do nas

Uwielbiamy feedback od użytkowników