Rubplast

zadbaj o swoje finanse

Znajdź zaufanych kontrahentów
Zarządzanie procesami wspólnoty mieszkaniowej
Obsługa nieruchomości mieszkalnych

Wielkie miasta najczęściej charakteryzują się wysokimi cenami działek, co zniechęca młodych ludzi do rozpoczęcia budowy. Dlatego właśnie, nieustannie rośnie zainteresowanie mieszkaniami w sporej wielkości apartamentowcach. Kwestią niezwykle potrzebną wówczas, staje się obsługa nieruchomościami wykonywane przez K.O.N. Profes.

LeanLogis NEW - zgrzewarki i inne urządzenia
Zgrzewarka do folii

Jesteśmy firmą, która jest w pełni świadoma znaczenia procesów dystrybucji. Wiemy, jak wiele zależy od sprawnego konfekcjonowania. Każda zgrzewarka do folii czy też maszyna pakująca to urządzenie w pełni sprawne - gwarantujące Państwu terminową realizację zlecenia. Firma LeanLogis NEW, jako specjaliści w sektorze co-packingu i konfekcjonowania, z pewnością sprostamy Państwa oczekiwaniom.

Informujemy użytkowników jak postępować w przypadku kredytu we frankach, ubezpieczenia niskiego wkładu, a także dyskutujemy o problemie, który spowodowała dla wielu osób opłata likwidacyjna. Delikta to profesjonalne kompendium wiedzy, tworzone przy pomocy kancelarii adwokackiej Szymański Wyjątek, które wyjaśnia czego można żądać od towarzyszeń ubezpieczeniowych, ile będzie trwał proces oraz co należy sprawdzić przed oddaniem sprawy do sądu. Radzimy również do kogo należy się zwrócić, by otrzymać pomoc specjalistów.

W ramach realizowanych przez naszych specjalistów usług znajdziecie między innymi możliwość wykonania tłumaczeń pisemnych technicznych. Dzięki posługiwaniu się przez nas specjalistycznym słownictwem możliwe jest tworzenie odpowiednich, wiernych translacji. Przygotowane przez nas zostaną na przykład dokumenty z zakresu informatyki, medycyny, marketingu, prawa, administracji oraz wielu innych. Znajdziecie u nas również pomoc przy przekładaniu informacji odnośnie sprowadzonego do Polski środka transportu.

Organizacja aukcji komorniczych
Licytacje komornicze lubelskie ruchomości

Nasze biuro, znajdujące się przy sądzie rejonowym, świadczy usługi z zakresu egzekucji wyroków, polegających na odzyskaniu środków dla wierzycieli. Organizujemy licytacje komornicze, na których sprzedawane są lubelskie ruchomości i nieruchomości. Środki pozyskane z aukcji przeznaczane są na spłatę długów.

W ramach naszej oferty znajdziecie doradztwo podatkowe. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na uzyskiwanie odpowiednich rozliczeń skarbowych dla Waszych przedsiębiorstw. Zajmujemy się także stałym, regularnym uzupełnianiem Waszych ksiąg handlowych, przychodów i rozchodów etc. Dzięki nam możliwe jest prowadzenie dokumentacji rachunkowej zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami prawa. Zapraszamy do naszego biura w znajdującego się w Bydgoszczy.

Artykuły piśmiennicze
Pióra wieczne parker

Jeśli poszukujesz wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby bądź gustownego upominku dla partnerów biznesowych, sprawdź naszą ofertę artykułów piśmienniczych. Polecamy eleganckie pióra wieczne Parker, wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniających ich wytrzymałość oraz komfort podczas pisania.

konsulting biznesowy
dom maklerski

Profesjonalny dom maklerski zaprasza do skorzystania z usług doradztwa finansowego i transakcyjnego na najwyższym poziomie. Dzięki nam będziesz mógł rozwinąć swoją działalność na rynku, co bez wątpienia pomoże Ci w osiągnięciu zysków. Wybierz najlepszy konsulting biznesowy na lokalnym rynku - jesteśmy pewni, że współpraca z nami przyniesie Ci wiele powodów do zadowolenia.

Conference Center Poznań to przede wszystkim sale konferencyjne. U nas odbywają się konferencje, które są ostatnio coraz popularniejsze. Pragniemy spędzać nasz czas oryginalnie i ciekawie, w związku z czym szukamy nowych sposobów na jego organizację. Tutaj właśnie pojawia się nasza oferta na wynajem sal konferencyjnych. Serdecznie zapraszamy.

Wyrusz w bezpieczną podróż
Ubezpieczenie podróżne online

Wybierasz się na wakacje za granicę, w kraju, a może jest to wyprawa służbowa? Ubezpieczenie podróżne online pomoże Ci w trakcie wycieczki być spokojnym o swoje zdrowie. Szczególnie, jeśli jesteś fanem aktywnego lub ekstremalnego wypoczynku! Nasze polisy obejmują również OC/AC samochodu czy nieruchomości.

Rejestracja działalności gospodarczej w Skandynawii
Założenie firmy w Norwegii

Znalazłeś niszę na rynku, masz talent i przygotowany biznesplan? Czas otworzyć własną działalność gospodarczą. Nasze biuro od lat pomaga klientom przejść przez wszystkie etapy rejestracji przedsiębiorstwa. Założenie firmy w Norwegii nie różni się aż tak od procedur obowiązujących w Polsce. Przede wszystkim należy zapoznać się ze specyfiką rynku oraz wybrać formę działalności, zgodną z wykonywanymi usługami lub zleceniami.

Szukasz pracy?
Agencja pracy tymczasowej

Twoje przedsiębiorstwo potrzebuje nagle wykwalifikowanego pracownika? Chcesz mieć pewność, że będzie to osoba profesjonalna, a jednocześnie posiadająca odpowiednie wykształcenie? W takim wypadku agencja pracy tymczasowej zaprasza do współpracy. Właśnie ich biuro w Zielonej Górze pomoże ci znaleźć odpowiednie osoby, dzięki którym twoje przedsiębiorstwo będzie mogło efektywnie pracować. Gwarantują obsługę na najwyższym poziomie, a także ogromną wiedzę i doświadczenie z zakresu rekrutacji.

Firma H&M Cleaning z Wrocławia oferuje sprzątanie pobudowlane. W zakres naszych usług wchodzi sprzątanie wszelkiego rodzaju nowo wybudowanych obiektów i lokali. Doświadczona ekipa przy wykorzystaniu specjalistycznych środków i maszyn jest w stanie utrzymać kompleksową czystość po remontach. Zapewniamy swoje usługi także w trakcie trwania prac remontowych.

Niszczenie dokumentów, a w szczególności niszczenie dokumentów kadrowych i różnego rodzaju umów, powinno odbywać się z dbałością o przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych. Nasza firma chętnie się tym zajmie. Posiadamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie, które przekłada się na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Wsparcie podatkowe
Ceny transferowe

Zgodnie z polskim prawem podatkowym podmioty gospodarcze prowadzące wymianę towarów między podmiotami powiązanymi zobowiązane są do odciągnięcia podatku dochodowego. Warto w takich przypadkach skorzystać z usług naszej firmy. Pojęcia takie jak ceny transferowe nie są obce naszym specjalistą. Zajmiemy się profesjonalną obsługą Twojej firmy. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą.

Jedniowe szkolenie rachunkowe
Kurs rachunkowości

Wejdź na naszą stronę internetową i przekonaj się w jaki sposób możesz odbyć jednodniowe szkolenie z zakresu księgowości. Oferujemy kurs rachunkowości, który zwieńczony jest otrzymaniem cenionego przez pracodawców certyfikatu. Jeśli preferujesz zdobywać wiedzę online, taka opcja również jest dostępna.

Napisz do nas

Uwielbiamy feedback od użytkowników