Rubplast

zadbaj o swoje finanse

Znajdź zaufanych kontrahentów
Doradztwo logistyczne i nie tylko
Optymalizacja łańcucha dostaw

Zapraszamy Państwa do skorzystania z profesjonalnej optymalizacji łańcucha dostaw, która skierowana jest do właścicieli firm transportowych, pragnących rozwijać swoją działalność. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny i jesteśmy w stanie stworzyć taką logistykę w firmie, dzięki której wszelkie zlecenia będą realizowane sprawniej i efektywniej. Zajmujemy się planowaniem tras, wyborem odpowiednich magazynów, a także wszelkimi kwestiami formalnymi, polecając bardzo szeroki zakres usług. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Zarządzanie procesami wspólnoty mieszkaniowej
Obsługa nieruchomości mieszkalnych

Wielkie miasta najczęściej charakteryzują się wysokimi cenami działek, co zniechęca młodych ludzi do rozpoczęcia budowy. Dlatego właśnie, nieustannie rośnie zainteresowanie mieszkaniami w sporej wielkości apartamentowcach. Kwestią niezwykle potrzebną wówczas, staje się obsługa nieruchomościami wykonywane przez K.O.N. Profes.

INGE s.c. - systemy dla firm
FSSC 22000

Zależy Ci na podniesieniu rynkowej pozycji Twojej firmy, a także na podniesieniu jej efektywności? INGE s.c. zajmuje się działalnością usługową, w ramach której jest w stanie wdrożyć w Waszym biznesie FSSC 22000, czyli System Zarządzania Bezpieczeństwem Zdrowotnym Żywności, zapewniający o wysokich standardach produkcji.

LeanLogis NEW - zgrzewarki i inne urządzenia
Zgrzewarka do folii

Jesteśmy firmą, która jest w pełni świadoma znaczenia procesów dystrybucji. Wiemy, jak wiele zależy od sprawnego konfekcjonowania. Każda zgrzewarka do folii czy też maszyna pakująca to urządzenie w pełni sprawne - gwarantujące Państwu terminową realizację zlecenia. Firma LeanLogis NEW, jako specjaliści w sektorze co-packingu i konfekcjonowania, z pewnością sprostamy Państwa oczekiwaniom.

Leasingowe urządzenia lekarskie i wyposażenia gabinetów
Leasing sprzętu medycznego

Działalność naszej firmy obejmuje między innymi wynajem długoterminowy pojazdów osobowych i dostawczych oraz pomoc przy załatwianiu kredytów samochodowych. Polecamy również leasing sprzętu medycznego, w tym urządzeń chirurgicznych, wyposażenia gabinetów lekarskich, aptek, przychodni oraz salonów medycyny estetycznej.

Informujemy użytkowników jak postępować w przypadku kredytu we frankach, ubezpieczenia niskiego wkładu, a także dyskutujemy o problemie, który spowodowała dla wielu osób opłata likwidacyjna. Delikta to profesjonalne kompendium wiedzy, tworzone przy pomocy kancelarii adwokackiej Szymański Wyjątek, które wyjaśnia czego można żądać od towarzyszeń ubezpieczeniowych, ile będzie trwał proces oraz co należy sprawdzić przed oddaniem sprawy do sądu. Radzimy również do kogo należy się zwrócić, by otrzymać pomoc specjalistów.

Tłumaczenia techniczne
Biuro tłumaczeń Wrocław

W ramach realizowanych przez naszych specjalistów usług znajdziecie między innymi możliwość wykonania tłumaczeń pisemnych technicznych. Dzięki posługiwaniu się przez nas specjalistycznym słownictwem możliwe jest tworzenie odpowiednich, wiernych translacji. Przygotowane przez nas zostaną na przykład dokumenty z zakresu informatyki, medycyny, marketingu, prawa, administracji oraz wielu innych. Znajdziecie u nas również pomoc przy przekładaniu informacji odnośnie sprowadzonego do Polski środka transportu.

Napisz do nas

Uwielbiamy feedback od użytkowników