Rubplast

zadbaj o swoje finanse

Znajdź zaufanych kontrahentów
Doradztwo logistyczne i nie tylko
Optymalizacja łańcucha dostaw

Zapraszamy Państwa do skorzystania z profesjonalnej optymalizacji łańcucha dostaw, która skierowana jest do właścicieli firm transportowych, pragnących rozwijać swoją działalność. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny i jesteśmy w stanie stworzyć taką logistykę w firmie, dzięki której wszelkie zlecenia będą realizowane sprawniej i efektywniej. Zajmujemy się planowaniem tras, wyborem odpowiednich magazynów, a także wszelkimi kwestiami formalnymi, polecając bardzo szeroki zakres usług. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Biuro księgowe \"Waliczek\"
Biuro rachunkowe bielsko

Nasza firma zajmuje się doradztwem w kwestiach finansowych. Pomagamy zoptymalizować obciążenia podatkowe, prowadzimy księgi handlowe i podejmujemy się obsługi działu kadr i płac. Nasze biuro rachunkowe zlokalizowane jest w Bielsku-Białej - dane kontaktowe znajdziecie na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Coworking w Gdyni - wynajmij sobie biurko w Voffice
Biuro Gdynia

Jeśli uprawiasz wolny zawód i męczy Cię praca w samotności, zdecyduj się na skorzystanie z usług Voffice. Oferujemy wirtualne biuro, które pozwoli Ci na prawidłowe prowadzenie księgowości, zapewni stałe porady prawnika oraz pozwoli na wykonywanie własnej pracy wśród innych ludzi. Coworking staje się obecnie coraz bardziej modny. Wynajmij przestrzeń, która pozwoli Ci na skupienie, ale też na spotkania z klientami czy z kontrahentami - dysponujemy bowiem salą konferencyjną. Nasze pomieszczenia znajdują się w centrum Gdyni, w lokalizacji idealnej dla każdego przedsiębiorcy.

Zarządzanie procesami wspólnoty mieszkaniowej
Zarządzanie nieruchomościami

Wielkie miasta najczęściej charakteryzują się wysokimi cenami działek, co zniechęca młodych ludzi do rozpoczęcia budowy. Dlatego właśnie, nieustannie rośnie zainteresowanie mieszkaniami w sporej wielkości apartamentowcach. Kwestią niezwykle potrzebną wówczas, staje się zarządzanie nieruchomościami wykonywane przez K.O.N. Profes.

INGE s.c. - systemy dla firm
FSSC 22000

Zależy Ci na podniesieniu rynkowej pozycji Twojej firmy, a także na podniesieniu jej efektywności? INGE s.c. zajmuje się działalnością usługową, w ramach której jest w stanie wdrożyć w Waszym biznesie FSSC 22000, czyli System Zarządzania Bezpieczeństwem Zdrowotnym Żywności, zapewniający o wysokich standardach produkcji.

LeanLogis NEW - zgrzewarki i inne urządzenia
Zgrzewarka do folii

Jesteśmy firmą, która jest w pełni świadoma znaczenia procesów dystrybucji. Wiemy, jak wiele zależy od sprawnego konfekcjonowania. Każda zgrzewarka do folii czy też maszyna pakująca to urządzenie w pełni sprawne - gwarantujące Państwu terminową realizację zlecenia. Firma LeanLogis NEW, jako specjaliści w sektorze co-packingu i konfekcjonowania, z pewnością sprostamy Państwa oczekiwaniom.

Prawo od podstaw
Prawo upadłościowe

Codziennie praktykujemy prawo upadłościowe, nieustannie obserwując nowelizacje i zmiany zachodzące w treści ustaw. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom rozwiązania nowoczesne, wyróżniające się świeżym spojrzeniem oraz podparte solidnymi podstawami prawnymi. Konsultacja z adwokatem z naszej Kancelarii pozwoli Państwu uzyskać odpowiedź na wiele pytań związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Pomożemy nie tylko sprostać wyzwaniom finansowym i zobowiązaniom, ale również zabezpieczyć majątek.

Leasingowe urządzenia lekarskie i wyposażenia gabinetów
Leasing sprzętu medycznego

Działalność naszej firmy obejmuje między innymi wynajem długoterminowy pojazdów osobowych i dostawczych oraz pomoc przy załatwianiu kredytów samochodowych. Polecamy również leasing sprzętu medycznego, w tym urządzeń chirurgicznych, wyposażenia gabinetów lekarskich, aptek, przychodni oraz salonów medycyny estetycznej.

Napisz do nas

Uwielbiamy feedback od użytkowników