Rubplast

zadbaj o swoje finanse

Znajdź zaufanych kontrahentów
Zarządzanie procesami wspólnoty mieszkaniowej
Obsługa nieruchomości mieszkalnych

Wielkie miasta najczęściej charakteryzują się wysokimi cenami działek, co zniechęca młodych ludzi do rozpoczęcia budowy. Dlatego właśnie, nieustannie rośnie zainteresowanie mieszkaniami w sporej wielkości apartamentowcach. Kwestią niezwykle potrzebną wówczas, staje się obsługa nieruchomościami wykonywane przez K.O.N. Profes.

LeanLogis NEW - zgrzewarki i inne urządzenia
Zgrzewarka do folii

Jesteśmy firmą, która jest w pełni świadoma znaczenia procesów dystrybucji. Wiemy, jak wiele zależy od sprawnego konfekcjonowania. Każda zgrzewarka do folii czy też maszyna pakująca to urządzenie w pełni sprawne - gwarantujące Państwu terminową realizację zlecenia. Firma LeanLogis NEW, jako specjaliści w sektorze co-packingu i konfekcjonowania, z pewnością sprostamy Państwa oczekiwaniom.

Leasingowe urządzenia lekarskie i wyposażenia gabinetów
Leasing sprzętu medycznego

Działalność naszej firmy obejmuje między innymi wynajem długoterminowy pojazdów osobowych i dostawczych oraz pomoc przy załatwianiu kredytów samochodowych. Polecamy również leasing sprzętu medycznego, w tym urządzeń chirurgicznych, wyposażenia gabinetów lekarskich, aptek, przychodni oraz salonów medycyny estetycznej.

Informujemy użytkowników jak postępować w przypadku kredytu we frankach, ubezpieczenia niskiego wkładu, a także dyskutujemy o problemie, który spowodowała dla wielu osób opłata likwidacyjna. Delikta to profesjonalne kompendium wiedzy, tworzone przy pomocy kancelarii adwokackiej Szymański Wyjątek, które wyjaśnia czego można żądać od towarzyszeń ubezpieczeniowych, ile będzie trwał proces oraz co należy sprawdzić przed oddaniem sprawy do sądu. Radzimy również do kogo należy się zwrócić, by otrzymać pomoc specjalistów.

Tłumaczenia techniczne
Biuro tłumaczeń Wrocław

W ramach realizowanych przez naszych specjalistów usług znajdziecie między innymi możliwość wykonania tłumaczeń pisemnych technicznych. Dzięki posługiwaniu się przez nas specjalistycznym słownictwem możliwe jest tworzenie odpowiednich, wiernych translacji. Przygotowane przez nas zostaną na przykład dokumenty z zakresu informatyki, medycyny, marketingu, prawa, administracji oraz wielu innych. Znajdziecie u nas również pomoc przy przekładaniu informacji odnośnie sprowadzonego do Polski środka transportu.

Organizacja aukcji komorniczych
Licytacje komornicze lubelskie ruchomości

Nasze biuro, znajdujące się przy sądzie rejonowym, świadczy usługi z zakresu egzekucji wyroków, polegających na odzyskaniu środków dla wierzycieli. Organizujemy licytacje komornicze, na których sprzedawane są lubelskie ruchomości i nieruchomości. Środki pozyskane z aukcji przeznaczane są na spłatę długów.

Oferta biura rachunkowego
Biuro księgowe cennik

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług rachunkowych, pomocą przy zakładaniu firmy, rejestracją spółek. Nasze biuro księgowe, którego cennik jest na stronie internetowej, oferuje również sporządzenie rocznego sprawozdania finansowego, rozliczaniem kadrowo-płacowym, a także bilansu i rachunku wyników.

W ramach naszej oferty znajdziecie doradztwo podatkowe. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na uzyskiwanie odpowiednich rozliczeń skarbowych dla Waszych przedsiębiorstw. Zajmujemy się także stałym, regularnym uzupełnianiem Waszych ksiąg handlowych, przychodów i rozchodów etc. Dzięki nam możliwe jest prowadzenie dokumentacji rachunkowej zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami prawa. Zapraszamy do naszego biura w znajdującego się w Bydgoszczy.

Artykuły piśmiennicze
Pióra wieczne parker

Jeśli poszukujesz wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby bądź gustownego upominku dla partnerów biznesowych, sprawdź naszą ofertę artykułów piśmienniczych. Polecamy eleganckie pióra wieczne Parker, wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniających ich wytrzymałość oraz komfort podczas pisania.

konsulting biznesowy
dom maklerski

Profesjonalny dom maklerski zaprasza do skorzystania z usług doradztwa finansowego i transakcyjnego na najwyższym poziomie. Dzięki nam będziesz mógł rozwinąć swoją działalność na rynku, co bez wątpienia pomoże Ci w osiągnięciu zysków. Wybierz najlepszy konsulting biznesowy na lokalnym rynku - jesteśmy pewni, że współpraca z nami przyniesie Ci wiele powodów do zadowolenia.

Bezpieczny doradca finansowy
Doradztwo kredytowe dla firm Warszawa

Naszą główną specjalizacją jest profesjonalne doradztwo kredytowe dla firm z siedzibą w Warszawie. Pomagamy przedsiębiorcom w rozwoju, jednocześnie proponując korzystne i specjalnie wybrane dla nich rozwiązania. Nasze produkty, to między innymi bezpieczne pożyczki inwestycyjne, obrotowe oraz deweloperskie.

Conference Center Poznań to przede wszystkim sale konferencyjne. U nas odbywają się konferencje, które są ostatnio coraz popularniejsze. Pragniemy spędzać nasz czas oryginalnie i ciekawie, w związku z czym szukamy nowych sposobów na jego organizację. Tutaj właśnie pojawia się nasza oferta na wynajem sal konferencyjnych. Serdecznie zapraszamy.

Napisz do nas

Uwielbiamy feedback od użytkowników