Rubplast

zadbaj o swoje finanse

Znajdź zaufanych kontrahentów

W ramach realizowanych przez naszych specjalistów usług znajdziecie między innymi możliwość wykonania tłumaczeń pisemnych technicznych. Dzięki posługiwaniu się przez nas specjalistycznym słownictwem możliwe jest tworzenie odpowiednich, wiernych translacji. Przygotowane przez nas zostaną na przykład dokumenty z zakresu informatyki, medycyny, marketingu, prawa, administracji oraz wielu innych. Znajdziecie u nas również pomoc przy przekładaniu informacji odnośnie sprowadzonego do Polski środka transportu.

Organizacja aukcji komorniczych
Licytacje komornicze lubelskie ruchomości

Nasze biuro, znajdujące się przy sądzie rejonowym, świadczy usługi z zakresu egzekucji wyroków, polegających na odzyskaniu środków dla wierzycieli. Organizujemy licytacje komornicze, na których sprzedawane są lubelskie ruchomości i nieruchomości. Środki pozyskane z aukcji przeznaczane są na spłatę długów.

W ramach naszej oferty znajdziecie doradztwo podatkowe. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na uzyskiwanie odpowiednich rozliczeń skarbowych dla Waszych przedsiębiorstw. Zajmujemy się także stałym, regularnym uzupełnianiem Waszych ksiąg handlowych, przychodów i rozchodów etc. Dzięki nam możliwe jest prowadzenie dokumentacji rachunkowej zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami prawa. Zapraszamy do naszego biura w znajdującego się w Bydgoszczy.

Artykuły piśmiennicze
Pióra wieczne parker

Jeśli poszukujesz wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby bądź gustownego upominku dla partnerów biznesowych, sprawdź naszą ofertę artykułów piśmienniczych. Polecamy eleganckie pióra wieczne Parker, wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniających ich wytrzymałość oraz komfort podczas pisania.

Niszczenie dokumentacji
Niszczenie dokumentacji

Niszczenie dokumentów, a w szczególności niszczenie dokumentów kadrowych i różnego rodzaju umów, powinno odbywać się z dbałością o przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych. Nasza firma chętnie się tym zajmie. Posiadamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie, które przekłada się na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Ceny transferowe
Ceny transferowe

Zgodnie z polskim prawem podatkowym podmioty gospodarcze prowadzące wymianę towarów między podmiotami powiązanymi zobowiązane są do odciągnięcia podatku dochodowego. Warto w takich przypadkach skorzystać z usług naszej firmy. Pojęcia takie jak ceny transferowe nie są obce naszym specjalistą. Zajmiemy się profesjonalną obsługą Twojej firmy. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą.

Księgowość Wrocław
Księgowość Wrocław

Prowadzimy biuro rachunkowe, oferujące profesjonalną księgowość. Wrocław jest miastem, w którym świadczymy swoje usługi - oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, fachowość oraz niezawodność w każdej sytuacji. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z nami! To inwestycja w usługi najwyższej jakości.

Producent kopert
Koperty kartonowe

Wysyłka pocztą średnich gabarytowo elementów zawsze była problematyczna, bo nie było wiadomo jakie opakowanie do niej zaangażować. Koperty kartonowe, jakie znajdziecie Państwo w asortymencie firmy Spanton łączą w sobie elementy pudełka oraz standardowego materiału do ochrony listów. Nasze modele dostosowaliśmy do bardzo różnej wielkości: od A5, przez B5 po E4. Możecie Państwo zamówić je hurtowo w ilości nawet stu sztuk.

Agencja ubezpieczeniowa
Multiagencja ubezpieczeniowa

Placówki w wielu miastach na terenie całego kraju i oferty ponad 30 towarzystw - tak działa nasza multiagencja ubezpieczeniowa. Dzięki podjęciu współpracy z franczyzobiorcami oraz lokalnymi przedstawicielami jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów niemal wszędzie. Nadal jednak szukamy kolejnych partnerów do współpracy, gdyż tylko systematycznie poszerzana sieć zewnętrzna pozwoli na ciągły rozwój.

Ekspert finansowy Toruń
Ekspert finansowy Toruń

Jako ekspert finansowy zajmuje się przygotowywaniem dopasowanych do wymagań klientów ofert bankowych. Pierwszym etapem jest zapoznanie się z potrzebami finansowymi i planami klienta. Najpierw sprawdzam jakie kredyty będą dla nich odpowiednie, a następnie staram się, żeby je otrzymali. Moje porady finansowe świadczę na terenie Olsztyna.

Sortery do monet
maszyna do liczenia bilonu

Produkty w naszym sklepie skierowane są w szczególności do kasjerów i bankowców. Maszyna do liczenia bilonu to narzędzie znacznie ułatwiające i przyspieszające pracę z pieniędzmi. Sortery są proste w obsłudze, posiadają czytelne wyświetlacze, a niektóre modele mają możliwość podpięcia drukarki raportów.

Ćwiczenia wykorzystujące bilateralną integrację
Terapia bilateralna

W naszym centrum proponujemy techniki leczenia, które mają na celu, między innymi, polepszenie zdolności motorycznych oraz poprawę pamięci sekwencyjnej. Najczęściej w takich przypadkach wykorzystywana jest terapia bilateralna, która ma wzmocnić współpracę półkul mózgu oraz ogólną koordynację obu stron ciała. W tej metodzie używa się ustalonych schematów ruchowych. Technika ta może również pomóc w polepszeniu skupienia lub uczenia się i przyswajania informacji, w tym celu musi być jednak wykonywana regularnie.

Pośrednik wymiany walut w Bydgoszczy
kantor Bydgoszcz

Zajmujemy się skupem i sprzedażą walut. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy możliwość negocjacji cen. Nasz kantor w Bydgoszczy wymienia takie waluty, jak dolar amerykański, euro, funt brytyjski, frank szwajcarski, dolar australijski, dolar kanadyjski, korona duńska, korona norweska, a także korona szwedzka.

Napisz do nas

Uwielbiamy feedback od użytkowników