Rubplast

zadbaj o swoje finanse

Znajdź zaufanych kontrahentów
Sprawy rozwodowe
Rozwody

Witaj w kancelarii Wolff & Sieniawski w Krakowie. Rozwody to jedna ze spraw, którymi się zajmujemy. Należy do kręgu prawa rodzinnego. Rozwiązanie małżeństwa to zawsze bolesny temat, szczególnie gdy w związku były dzieci. Pamiętajcie Państwo, że im więcej spraw ustalicie przed wejściem na salę sądową, tym szybciej uda się Wam zakończyć ten bolesny proces. Niemniej w sytuacji gdy ewidentnie wina za rozpad pożycia leży po stronie jednego ze współmałżonków, można w procesie z orzeczeniem o winie walczyć o zadośćuczynienie.

Tworzenie dokumentacji sądowej
sporządzanie pism procesowych poznań

Dokumentacja sądowa ma określone wymogi formalne: musi zawierać sygnaturę, oznaczenia pełnomocników i przedmiotu sporu, musi być także napisana kancelaryjnym językiem. Sporządzane pism procesowych to jedna z form pomocy, jaką świadczę jako adwokat, na równi z prezentowaniem klientów na rozprawach w Poznaniu i udzielaniem porad.

W niektórych sytuacjach konfrontacja na sali sądowej jest jedynym rozsądnym rozwiązaniem. Przed podjęciem środków prawnych warto skonsultować się ze specjalistą, które zadaniem jest reprezentacja Klienta na rozprawie oraz przygotowywanie stosownej dokumentacji. Kancelaria adwokacka SBBS z Nowego Sącza podejmuje się działań w zakresie kodeksu karnego, cywilnego, gospodarczego oraz innych przepisów. Na stronie internetowej umieszczono pełną listę podejmowanych spraw oraz dane teleadresowe.

Biuro notarialne, kancelaria w Szczecinie
biuro notarialne Szczecin

Zajmuje się pomocą prawną świadczoną dla osób fizycznych oraz przedsiębiorstw. Moje biuro notarialne mieści się w samym centrum Szczecina. Opracowuję m.in. dokumenty założycielskie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Sporządzam akty pełnomocnictwa do dokonania czynności prawnej. W kancelarii mogę wykonać odpis świadectw lub poświadczyć pisemnie własnoręczność podpisu. W ramach współpracy przygotuję ostatnią wolę w formie testamentu, który zapewni dziedziczenie osobom wskazanym. Doręczam także pisemne oświadczenia.

Niewypłacalność finansowa klientów indywidualnych oraz biznesowych
pomoc w spłacie długów

Nasza kancelaria adwokacka zajmuje się obsługą spraw z zakresu pożyczek oraz wierzytelności powodujących groźbę niewypłacalności u indywidualnego klienta oraz przedsiębiorstw. Świadczymy pomoc w spłacie długów w formie prowadzenia negocjacji z wierzycielami. Podejmujemy się również reprezentacji klientów w sądzie.

Adwokat E. Draga-Buchta
Odszkodowania

W zakres obowiązków adwokat prowadzącej w Katowicach własną kancelarię adwokacką wchodzi zarówno udzielanie porad prawnych, jak i sporządzanie opinii, przygotowywanie pism procesowych oraz wzorów dokumentów, a także występowanie przed sądem, czy też urzędem w charakterze pełnomocnika klienta w sprawach o odszkodowanie, bądź dotyczących zagadnień prawa nieruchomości, cywilnego lub gospodarczego. Oferta biura skierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, lecz także do firm i instytucji państwowych.

Napisz do nas

Uwielbiamy feedback od użytkowników