Rubplast

zadbaj o swoje finanse

Znajdź zaufanych kontrahentów
Sprawy rozwodowe
Rozwody

Witaj w kancelarii Wolff & Sieniawski w Krakowie. Rozwody to jedna ze spraw, którymi się zajmujemy. Należy do kręgu prawa rodzinnego. Rozwiązanie małżeństwa to zawsze bolesny temat, szczególnie gdy w związku były dzieci. Pamiętajcie Państwo, że im więcej spraw ustalicie przed wejściem na salę sądową, tym szybciej uda się Wam zakończyć ten bolesny proces. Niemniej w sytuacji gdy ewidentnie wina za rozpad pożycia leży po stronie jednego ze współmałżonków, można w procesie z orzeczeniem o winie walczyć o zadośćuczynienie.

Tworzenie dokumentacji sądowej
sporządzanie pism procesowych poznań

Dokumentacja sądowa ma określone wymogi formalne: musi zawierać sygnaturę, oznaczenia pełnomocników i przedmiotu sporu, musi być także napisana kancelaryjnym językiem. Sporządzane pism procesowych to jedna z form pomocy, jaką świadczę jako adwokat, na równi z prezentowaniem klientów na rozprawach w Poznaniu i udzielaniem porad.

Kancelaria adwokacka Nowy Sącz
Kancelaria adwokacka Nowy Sącz

W niektórych sytuacjach konfrontacja na sali sądowej jest jedynym rozsądnym rozwiązaniem. Przed podjęciem środków prawnych warto skonsultować się ze specjalistą, które zadaniem jest reprezentacja Klienta na rozprawie oraz przygotowywanie stosownej dokumentacji. Kancelaria adwokacka SBBS z Nowego Sącza podejmuje się działań w zakresie kodeksu karnego, cywilnego, gospodarczego oraz innych przepisów. Na stronie internetowej umieszczono pełną listę podejmowanych spraw oraz dane teleadresowe.

Na stronie zostały zamieszczone informacje dotyczące niektórych procedur prawnych na przykładzie konkretnych sytuacji. Można się z nich dowiedzieć, kto ponosi koszty komornicze po umorzeniu egzekucji. Według procedury, jeśli doszło do zawarcia porozumienia między stronami, za postępowanie zobowiązany jest zapłacić dłużnik.

Błedy lekarzy - rekompensata
Odszkodowania za błąd medyczny

Odszkodowania za błąd medyczny mogą często być trudne do uzyskania. Właśnie dlatego nasza kancelaria radców prawnych zaprasza osoby, które chciałyby otrzymać odpowiednią rekompensatę za popełnione przez lekarzy nieprawidłowości, których skutkiem były trwałe lub tymczasowe trudności w codziennym funkcjonowaniu.

Pomoc adwokata w Katowicach
Kancelaria adwokacka Katowice

Jeśli potrzebna jest Państwu kancelaria adwokacka, Katowice są miejscem, gdzie możecie Państwo skorzystać z pomocy naszych wyspecjalizowanych adwokatów, którzy pomogą Państwu w rozwiązaniu spraw, z którymi borykacie się zarówno jako klient indywidualny, jak i jako przedsiębiorca. Zapraszamy na nasza stronę.

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Ślusarczyk
Kancelaria radcy prawnego

Zgodnie z rzymską sentencją, ustanowione przepisy powinny w pierwszej kolejności służyć obywatelowi. Niestety wśród społeczeństwa istnieje duża nieświadomość, co do możliwości i nieraz korzyści, jakie przynoszą im uregulowania kodeksowe. Dlatego warto konsultować się ze specjalistą, który objaśni niejasne kwestie i zaproponuje możliwe rozwiązania. Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Ślusarczyk udziela konsultacji, opiniuje umowy, sporządza dokumentacje oraz zajmuje się reprezentacją Klienta przed organami publicznymi. Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.

Recykling materiałów
Odpady niebezpieczne

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które świadczy szereg usług związanych z unieszkodliwianiem materiałów i surowców. W ramach naszej działalności utylizujemy między innymi odpady niebezpieczne, przemysłowe i medyczne. Wszystkie czynności recyklingowe i utylizacyjne odbywają się u nas zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz procedurami.

Napisz do nas

Uwielbiamy feedback od użytkowników