Rubplast

zadbaj o swoje finanse

Znajdź zaufanych kontrahentów
Sprawy rozwodowe
Rozwody

Dla naszych Klientów prowadzimy w ich imieniu sprawy rozwodowe. Przygotowaliśmy dla Państwa porady w obszarze regulacji prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, a także pracy czy administracyjnego. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie. Tworzymy dla Państwa odpowiednie dokumentacje, w tym wnioski sądowe, pisma procesowe.

Tworzenie dokumentacji sądowej
sporządzanie pism procesowych poznań

Dokumentacja sądowa ma określone wymogi formalne: musi zawierać sygnaturę, oznaczenia pełnomocników i przedmiotu sporu, musi być także napisana kancelaryjnym językiem. Sporządzane pism procesowych to jedna z form pomocy, jaką świadczę jako adwokat, na równi z prezentowaniem klientów na rozprawach w Poznaniu i udzielaniem porad.

Prowadząc biuro i praktykę w Łodzi mamy świadomość tego, jak wiele prawnych regulacji związanych jest zarówno z przekazywaniem darowizny, jak również regulowaniem wszelkich działań proceduralnych związanych z rozporządzeniem spadkiem. Dlatego też nasza Kancelaria Notarialna nie ogranicza zakresu swojego działania jedynie do sporządzania podstawowych aktów notarialnych, ale udzielając porad oraz zajmując się sporządzaniem właściwej dokumentacji jest w stanie wspierać Klientów w różnych sprawach.

W niektórych sytuacjach konfrontacja na sali sądowej jest jedynym rozsądnym rozwiązaniem. Przed podjęciem środków prawnych warto skonsultować się ze specjalistą, które zadaniem jest reprezentacja Klienta na rozprawie oraz przygotowywanie stosownej dokumentacji. Kancelaria adwokacka SBBS z Nowego Sącza podejmuje się działań w zakresie kodeksu karnego, cywilnego, gospodarczego oraz innych przepisów. Na stronie internetowej umieszczono pełną listę podejmowanych spraw oraz dane teleadresowe.

Biuro notarialne, kancelaria w Szczecinie
biuro notarialne Szczecin

Zajmuje się pomocą prawną świadczoną dla osób fizycznych oraz przedsiębiorstw. Moje biuro notarialne mieści się w samym centrum Szczecina. Opracowuję m.in. dokumenty założycielskie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Sporządzam akty pełnomocnictwa do dokonania czynności prawnej. W kancelarii mogę wykonać odpis świadectw lub poświadczyć pisemnie własnoręczność podpisu. W ramach współpracy przygotuję ostatnią wolę w formie testamentu, który zapewni dziedziczenie osobom wskazanym. Doręczam także pisemne oświadczenia.

Napisz do nas

Uwielbiamy feedback od użytkowników