Rubplast

zadbaj o swoje finanse

Znajdź zaufanych kontrahentów
Zapisz dziecko na futbol
Szkółka piłki nożnej Warszawa

KS Ursynów to jedyna taka szkółka piłki nożnej w Warszawie. Oferujemy profesjonalne szkolenia przy udziale doświadczonych trenerów. Organizujemy wyjazdy na mecze, zmagania ligowe, a także kompleksowe zaplecze sportowe. Zapraszamy do zapisywania najmłodszych zawodników do różnych grup wiekowych. Może wśród nich jest nowy Lewandowski?

Zimowe sporty
Kurs skiturowy

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego wyjątkowego biura turystycznego. Kurs skiturowy może okazać się wspaniałym pomysłem na imprezę integracyjną czy wypad z przyjaciółmi. Nauczysz się na nim podstaw narciarstwa połączonych z elementami alpinizmu. Dzięki wyszkolonej kadrze żaden stok nie będzie ci straszny.

Producent sprzętu sportowego
Sprzęt sportowy

Oferujemy Państwu wysokiej jakości sprzęt sportowy oraz specjalistyczną pomoc przy budowie różnego typu obiektów sportowych, takich jak hale, boiska do piłki nożnej, bieżnie, czy korty tenisowe. Jesteśmy przekonani, że dzięki nam zyskają Państwo niezawodną nawierzchnię i odpowiednie akcesoria niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu wszystkim użytkownikom.

Przedstawiamy asortyment internetowego sklepu sportowego. Oferujemy rowerki magnetyczne, bieżnie do użytku domowego (kompaktowe i składane) bądź w klubach fitness i na siłowniach (wytrzymałe, większe, o szerszej liczbie funkcji). Orbitrek, czyli rower eliptyczny naśladuje ruchy wykonywane podczas biegania. Specjalna konstrukcja urządzenia zupełnie odciąża stawy skokowe, kolanowe i biodrowe. Mogą więc ćwiczyć na nim osoby po kontuzjach. Zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu wszystkie osoby ceniące sobie aktywność fizyczną.

Wyposażenie sportowe
Sprzęt sportowy dla szkół

Odpowiednia dawka ruchu każdego dnia to gwarancja zdrowych i silnych mięśni oraz kości. Oferujemy sprzęt sportowy dla szkół, który zmobilizuje uczniów do większej aktywności fizycznej podczas zajęć WF-u. Dostarczamy komplety siatkarskie, piłki, bramki, siatki, zestawy do yogi, deski do pływania oraz drabinki koordynacyjne.

Napisz do nas

Uwielbiamy feedback od użytkowników