Rubplast

zadbaj o swoje finanse

Znajdź zaufanych kontrahentów
Najlepsze akcesoria do ćwiczeń
Akcesoria fitness

Wdrożyliście się Państwo w regularne treningi, ale postanowiliście, że zaopatrzycie się dodatkowo w niezbędny do ćwiczeń sprzęt na własną rękę? Akcesoria fitness, jakie znajdziecie w asortymencie Kettler Polska Sp. z o.o. to urządzenia, dzięki którym zadbacie o wszystkie partie mięśni o jakie tylko chcecie. Znajdziecie u nas uchwyty do pompek, pas obciążeniowy, drążki do podciągania czy hantle i skakanki. Naszą siedzibę znajdziecie Państwo w takich miastach jak Warszawa, Katowice, Poznań czy Kraków.

Pływanie dla najmłodszych
Nauka pływania dla dzieci Bielsko

Placówka oferująca lekcje dla osób preferujących sporty wodne. Nauka pływania dla dzieci i dorosłych proponowana w naszej Bielsko-Białej szkole jest prowadzona przez doświadczonych specjalistów. Proponujemy zajęcia relaksacyjne, użytkowe i korekcyjne przeznaczone dla osób z wadami postawy. Przygotowujemy również do egzaminów wstępnych na AWF.

Bez względu na to, czy trenujesz siłowo, czy aerobowo - odpowiednia dawka wysiłku fizycznego będzie w stanie zapewnić Ci doskonałe rezultaty, do których należą piękna i smukła sylwetka, doskonała kondycja fizyczna, zdrowie i fantastyczne samopoczucie. Właśnie ze względu na to stworzyliśmy sklep internetowy Just7gym Professional, w którym znajdziecie najlepsze akcesoria do różnych dyscyplin, również tak innowacyjnych jak crossfit. Sprzęt sprawdzi się zarówno na siłowniach, jak i w użytku domowym.

Napisz do nas

Uwielbiamy feedback od użytkowników