Rubplast

zadbaj o swoje finanse

Znajdź zaufanych kontrahentów
Zapisz dziecko na futbol
Szkółka piłki nożnej Warszawa

KS Ursynów to jedyna taka szkółka piłki nożnej w Warszawie. Oferujemy profesjonalne szkolenia przy udziale doświadczonych trenerów. Organizujemy wyjazdy na mecze, zmagania ligowe, a także kompleksowe zaplecze sportowe. Zapraszamy do zapisywania najmłodszych zawodników do różnych grup wiekowych. Może wśród nich jest nowy Lewandowski?

Zimowe sporty
Kurs skiturowy

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego wyjątkowego biura turystycznego. Kurs skiturowy może okazać się wspaniałym pomysłem na imprezę integracyjną czy wypad z przyjaciółmi. Nauczysz się na nim podstaw narciarstwa połączonych z elementami alpinizmu. Dzięki wyszkolonej kadrze żaden stok nie będzie ci straszny.

Przedstawiamy asortyment internetowego sklepu sportowego. Oferujemy rowerki magnetyczne, bieżnie do użytku domowego (kompaktowe i składane) bądź w klubach fitness i na siłowniach (wytrzymałe, większe, o szerszej liczbie funkcji). Orbitrek, czyli rower eliptyczny naśladuje ruchy wykonywane podczas biegania. Specjalna konstrukcja urządzenia zupełnie odciąża stawy skokowe, kolanowe i biodrowe. Mogą więc ćwiczyć na nim osoby po kontuzjach. Zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu wszystkie osoby ceniące sobie aktywność fizyczną.

Koszulka termiczna
Koszulka termoaktywna

Trzeba bowiem sobie zdawać sprawę, że zarówno bielizna termoaktywna jak i każda inna bielizna jest dostarczana na półki sklepowe przez tysiące producentów, którzy w podobny sposób reklamują swój towar. Jednak tylko bardzo mały procent z nich może zaoferować coś z klasą podobną do tej jaką od zawsze reprezentuje koszulka termoaktywna.

Rowery miejskie
Rowery miejskie

Lubicie spędzać czas na świeżym powietrzu? W takim razie z pewnością jesteście miłośnikami kolarstwa! Rowery miejskie w naszym sklepie internetowym posiadają atrakcyjną cenę. Jesteśmy przekonani, że doskonała jakość naszych pojazdów przekona do zakupów w naszym sklepie nawet najbardziej wymagających klientów. Nasz asortyment opisaliśmy szczegółowo na naszej oficjalnej stronie internetowej, do odwiedzenia której serdecznie zachęcamy!

Sklep z odzieżą sportową
Buty sportowe Nike

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo zawsze najnowsze i sprawdzone modele. Oferujemy buty sportowe Nike zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, a także dla dziecka. W naszych katalogach dostaną Państwo również akcesoria sportowe. Zapraszamy do naszego sklepu online, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Napisz do nas

Uwielbiamy feedback od użytkowników