Rubplast

zadbaj o swoje finanse

Znajdź zaufanych kontrahentów
Ubrania i akcesoria dla sportowców od Saller S.C.
Torby piłkarskie

Wiemy jak ważny jest odpowiedni strój dla sportowca. Wygoda przede wszystkim, dlatego w ofercie sklepu Saller S.C. znajdziesz szeroki wybór ubrań z odpowiednich, oddychających i odprowadzających pot materiałów. Polecamy także piłkarskie torby na ramię, które są podzielone na funkcjonalne kieszonki, dzięki czemu w osobnej komorze możesz umieścić buty. Wyposażone w zamek błyskawiczny dają pewność, że nie zgubisz zawartości.

Najlepsze akcesoria do ćwiczeń
Akcesoria fitness

Wdrożyliście się Państwo w regularne treningi, ale postanowiliście, że zaopatrzycie się dodatkowo w niezbędny do ćwiczeń sprzęt na własną rękę? Akcesoria fitness, jakie znajdziecie w asortymencie Kettler Polska Sp. z o.o. to urządzenia, dzięki którym zadbacie o wszystkie partie mięśni o jakie tylko chcecie. Znajdziecie u nas uchwyty do pompek, pas obciążeniowy, drążki do podciągania czy hantle i skakanki. Naszą siedzibę znajdziecie Państwo w takich miastach jak Warszawa, Katowice, Poznań czy Kraków.

Pływanie dla najmłodszych
Nauka pływania dla dzieci Bielsko

Placówka oferująca lekcje dla osób preferujących sporty wodne. Nauka pływania dla dzieci i dorosłych proponowana w naszej Bielsko-Białej szkole jest prowadzona przez doświadczonych specjalistów. Proponujemy zajęcia relaksacyjne, użytkowe i korekcyjne przeznaczone dla osób z wadami postawy. Przygotowujemy również do egzaminów wstępnych na AWF.

Napisz do nas

Uwielbiamy feedback od użytkowników