Rubplast

zadbaj o swoje finanse

Znajdź zaufanych kontrahentów
Zabawaki dla dzieci
zabawki dziecięce

Zabawki dla dzieci muszą być przede wszystkim bezpieczne, jednak istotny jest też ich wygląd. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo najlepsze zabawki dziecięce i niemowlęce. Nasz szeroki asortyment pozwala na wybór odpowiedniego produktu dostosowanego do oczekiwań rodziców i ich pociech. Zapraszamy!

Zabawki dla dzieci
Zabawki dla niemowląt

Każdy maluch uwielbia spędzać godziny na rozrywce i wyobrażaniu sobie magicznych światów. Wykorzystuje przy tym lalki czy choćby miękkie pluszaki. Zabawki niemowlęce jakie znajdziecie Państwo w naszym asortymencie to produkty, które zapewnią Waszym pociechą wiele radości. Znajdziecie u nas również uspokajacze, klocki, dźwiękowe zabawki i wiele innych.

Nauka angielskiego
Kurs języka angielskiego

Proponujemy wszystkim zainteresowanych poszerzeniem horyzontów oraz zdobyciem nowej wiedzy zapisanie się na kurs języka angielskiego, który nasi specjaliści organizują w Jeleniej Górze. Podchodzimy indywidualnie do każdego uczestnika i zapewniamy wszystkim przyjemne oraz skuteczne przyswajanie niezbędnej w dzisiejszych czasach wiedzy. Nasze zajęcia prowadzą native speakerzy i lektorzy ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Placówka edukacyjna dla przedszkolaków
przedszkole publiczne Kraków

Dzieci na poszczególnych etapach rozwojowych mają różne potrzeby. Przedszkole publiczne w Krakowie gwarantuje wysoki poziom dydaktyczny, realizując program edukacyjny zgodnie z najnowszymi standardami Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zatrudniamy wykwalifikowany, zaangażowany personel, który dba o harmonijny rozwój każdego malucha. Wyróżnia nas indywidualne podejście do dziecka i dbałość o to, aby przedszkolak czuł się bezpieczny, szczęśliwy i motywowany do poznawania świata. Zapewniamy ciekawe zajęcia dodatkowe i dostęp do nowoczesnych pomocy naukowych.

Napisz do nas

Uwielbiamy feedback od użytkowników